Te koop: Privé tattoo studio – 200 m² in Voorburg
Turn key Privé tattoo studio – 200 m² – GGD-goedgekeurd – recent gerenoveerd – complete overname Te koop: volledig ingerichte privé tattoo studio van circa 200 m², GGD-goedgekeurd, recent gerenoveerd en direct instapklaar. De studio wordt aangeboden als complete overname inclusief volledige inventaris. Geen zorgen over inrichting, hygiëne of opstart. Indeling & ruimte • Totale oppervlakte: ca. 200 m² • 5 volledig ingerichte werkplekken • 2 extra ruimtes (momenteel fitness ruimte en opslag) → worden leeg opgeleverd en zijn vrij in te delen (extra behandelkamers, PMU, laser, kantoor, etc.) • Ruime wachtruimte Balie / ontvangst • Keuken met eetgedeelte • Opslagmogelijkheden Staat & goedkeuring • Recent volledig gerenoveerd (Q3 2024) • Strakke, professionele en hygiënische afwerking • GGD-goedgekeurde studio → inrichting en werkruimtes voldoen aan de geldende eisen → geen verbouwing of aanpassingen nodig • Direct te gebruiken Inventaris (inbegrepen bij overname) De studio wordt aangeboden inclusief complete inboedel, o.a.: • 5 behandelstoelen (3 verschillende types) • Tabouretten en tattoo armsteunen • Meubilair (balie, tafels, stoelen) • 2 computers • 2 tekentablets • 2 printers • Autoclaaf • ultrasoonreiniger • 2 stencilprinters • Keukenapparatuur • Overige aanwezige inrichting • Alarmsysteem(Feenstra) Let op! Pico laserappartuur op de foto word niet mee verkocht. Twee gedreven leerlingen die direct inzetbaar zijn, denk hierbij nog wel aan apprentice tarieven aangezien ze nog lerende zijn. Geschikt voor • Privé tattoo studio • Tattoo collectief • PMU / brows / lips • Laser / tattoo removal • Beauty / skin / aesthetics • Combinatie van meerdere disciplines Locatie • Voorburg, industriegebied • Rustige en discrete locatie (werken op afspraak) • Goede bereikbaarheid en parkeergelegenheid • 3 privé parkeerplaatsen • Huur €2.100 per maand (btw-vrij) • Nieuwe huurovereenkomst mogelijk (3–5 jaar) • Lage huurprijs per m² Prijs overnameprijs voor de volledige studio inclusief alle inventaris. Geen losse verkoop van onderdelen. Serieuze geïnteresseerden kunnen contact opnemen voor meer informatie of een bezichtiging.
Details
- BeschikbaarheidBinnen een jaar
- FranchiseNee
- Oprichtjaar 2014
- RechtsvormEenmanzaak
- Aantal FTE1
- Oppervlakte in m²200
- HuisvestingHuurpand
- Huur prijs (ex btw)2100
- Type overnameVolledige overname
- Online aanwezigheid (website/sociale media)Ja
- Bedrijfsmarkt mag mij helpen om mijn bedrijf sneller te verkopen.Ja, graag!
Reden verkoop
Na 14 jaar in deze branche is het voor mij tijd voor nieuwe uitdagingen.
Aangeboden sinds (DD-MM-JJJJ)
30-01-2026
Bedrijfsnaam
Sly Tattoos
Locatie
Beoordelingen (0)
€ 35.000,00